• Blogbejegyzések - 37 db
  • Fórumtémák - 1 db

Foci hírek vezetője

Foci hírek hírei

Bár a Lille Frau révén megszerezte a vezetést a PSV ellen a labdarúgó Európa-ligában a legjobb tizenhat közé jutásáért vívott mérkőzésen, a hollandok Dzsudzsák Balázs parádés szabadrúgásának és gólpasszának is köszönhetően fordítottak és nyertek 3–2-re. Összesítésben 5–3-mal a PSV jutott tovább.

network.hu

A hazai pályán játszó – és a Lille otthonában elért 2–2-es döntetlen után továbbjutásra álló – PSV a találkozó elejétől fogva nyomás alatt tartotta francia ellenfelét.

Tovább

Mark van Bommel szint minden valószinüséggel távozik a

network.hu

Bayern München csapatától. Mark van Bommel azért távozik a klubtól mert Louis van Gaal a vezetőedző nem számít rá többet a

kezdőben csapatban  és  cserepadra ültette. Mark van Bommel viszont igen csak úgy érzi hogy azért került ki a keretből mert megromlót köztük a baráti visszony.Mark van Bommel az iméntikért szerződést bontott és be jelentette hogy el szeretne menni a csapától az átigazolási időszakban.

Tovább

Ha mégtöbb friss foci hírt szeretnél akkor gyere át erre az oldalamra.

Frissebb foci hírek

network.hu

network.hu

A Tottenham nem futballozott jól az első félidőben, ám az alsóházban veszteglő londoni vetélytársa hiába állta a sarat, Gareth Bale fejesével a Spurs megszerezte a vezetést a 43. percb

en. A hazaiak a folytatásban kézben tartották az eseményeket, s bár a Fulhamnek is voltak lehetőségei, az eredmény már nem változott. A Tottenham sorozatban harmadszor nyert, és kilenc forduló óta veretlen a bajnokságban, míg londoni derbit immár 13 találkozó óta nem veszített a White Hart Lane-en.

Tovább

network.hu

Nemcsak az eredménynek, hanem a szórakoztató futballnak is örülhetett a manchesteri publikum az első félidőben. Úgy a City, mint az idegenben bravúrokra képes Blackpool nyíltan játszott, az első félidőben ez egy gólt eredményezett: a 34. percben Adam Johnson jól eltalált lövése akadt meg a vendégek kapujának jobb alsó sarkában. Egy perc múlva megszülethetett volna a második hazai gól is, ám Carlos Tévez tizenegyesből a kapu mellé lőtt!

A fordulást követően a manchesteriek fölénybe kerültek, Tévez többször is növelhette volna az előnyt – sem ő, sem a többiek nem tették ezt meg, ettől függetlenül a sorozatban harmadszor nyerő City pontszámban újra utolérte városi riválisát, az évnyitó meccsen a West Bromwich otthonában nyerőManchester Unitedet.

Tovább

A Liverpool az utolsó pillanatban harcolta ki a győzelmet az előkelő pozícióban utazó Bolton ellen, míg az élbolyhoz tartozó Manchester City és Tottenham szintén három ponttal gazdagodott az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) szombati játéknapján.LIVERPOOL–BOLTON 2–1

network.huMeglehetősen kilátástalan első félidőt produkált a Liverpool, de így is nyílt néhány alkalma arra, hogy megszerezze a vezetést – az egyik lehetőségnél Maxi Rodríguez ívelt fejese a lécről pattant az alapvonalon túlra.

Tovább

A Hoffenheimtől a Bayern München labdarúgócsapatához szerződik a brazil Luiz Gustavo.

network.hu

A 23 éves védekező középpályásnak 2014-ig szóló szerződése volt, de a két klub közötti megállapodás értelmében Münchenbe költözik, ahol 2015-ig kötelezi el magát, akár már vasárnap, kedden pedig csatlakozhat új csapattársaihoz Katarban.

Az átigazolás összegét nem hozták nyilvánosságra, egyes információk szerint azonban 15 millió euróról van szó.

Luiz Gustavo annak idején három évre szóló szerződést írt alá a Hoffenheimnél, miután távozott a brazil Corinthians Alagoanótól.

Tovább

A klub vezetőinek engedélyével elhagyta az AC Milan dubai edzőtáborát Ronaldinho, és Brazíliába utazott.

network.huOlasz fo

rrások szerint a világbajnok brazil klasszis az új esztendő első napján Sao Paulóba repült, miután elköszönt csapattársaitól.

A Gazzetta dello Sport úgy tudja, hogy Ronaldinho már pénteken sem edzett együtt a csapattal, ezt apróbb izomsérülésével indokolták.

A lap úgy tudja, hogy a Milan alelnöke, Adriano Galliani és a játékos bátyja, egyben ügynöke, Roberto De Assis ma Rio de Janeiróban egyeztet – a futballista távozásának részleteit illetően. Galliani korábban már elismerte, hogy Ronnie januárban távozik a milánói klubtól.